Wiertła do zadań specjalnych

Wiertła do zadań specjalnych


Czasem zdarza się, że są nam potrzebne wiertła do zadań specjalnych. Kiedy trzeba wywiercić coś np. w betonie, fundamentach domu czy zrobić otwory w żelbetowych ścianach naszych bloków aby np. przeprowadzić nowe rury do nowoczesnych, wysoko wydajnych kaloryferów. Do niedawna kończyło się to jeżdżeniem po wszystkich sklepach metalowych czy supermarketach budowlanych w poszukiwaniu odpowiednich wierteł.

Od jakiegoś czasu jednak pojawił się na rynku nowy gracz. Firma Frankopol z Kartuz poszerzyła swoją ofertę o bogaty zestaw wierteł, praktycznie do wszelkich zadań. Pracownicy Frankopolu stworzyli katalog wierteł, które obecnie posiadają w sprzedaży i z tego co wiem, będzie on ciągle poszerzany o kolejne pozycje. W katalogu znajdziemy specjalistyczne wiertła do metalu, do betonu, do drewna, wiertła do szkła i mnóstwo innych ciekawych elementów. Katalog zawiera zarówno linię wierteł do użytku domowego, jak i pełen zestaw dla profesjonalistów.

Tak dla Waszej informacji, zamieszczam poniżej zdjęcia małej części produktów z ich oferty i polecam ją, jeśli poszukujecie zarówno wierteł do zadań specjalnych, jak i tych zwykłych, do domowego majsterkowania.

 

Frania

Prowadzę blog z gwintem dla firmy Frankopol z Kartuz.

Przeczytaj też...

POZOSTAW KOMENTARZ

Archiwum bloga

O mnie

Frania

Frania

Prowadzę blog o mocowaniach, śrubach, nakrętkach itd... Czyli blog z gwintem.