Witam ponownie po chwilowej przerwie

Witam ponownie po chwilowej przerwie


Witam ponownie po chwilowej przerwie, spowodowanej niezależnymi od nas warunkami zdrowotnymi. Jak każda firma odczuliśmy wstrząs gospodarczy spowodowany rozprzestrzenianiem się wirusa Covid, jednak działamy nadal i powracamy do systematycznego publikowania informacji na naszym blogu.

Zapewne wszyscy mieliśmy dość dużo czasu podczas lockdownu na przemyślenie organizacji pracy, sposobu dystrybucji naszych wyrobów, przemyślenie strategii marketingowych i innych bardziej czy mniej ważnych spraw. Pomimo zbliżającego się jesiennego przesilenia, oznaczenia całego kraju kolorem żółtym, kontynuujemy naszą normalna pracę. Zawsze staraliśmy się dostarczać Wam jak najlepsze materiały, w korzystnych cenach i tego nadal chcemy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy nieco naszą ofertę, choćby o wszelkiego typu łączniki, kołki plastykowe, podpórki do półek, obejmy, konfirmaty, nakrętki Ericsona, kątowniki, ślizgacze itp.

Zapraszamy wszystkich na stronę główną firmy Frankopol, tam możecie zapoznać się z naszą najaktualniejszą ofertą, a w sklepie internetowym, możecie złożyć zamówienia na nasze artykuły w ilościach detalicznych.

Frania

Prowadzę blog z gwintem dla firmy Frankopol z Kartuz.

Przeczytaj też...

POZOSTAW KOMENTARZ

Archiwum bloga

O mnie

Frania

Frania

Prowadzę blog o mocowaniach, śrubach, nakrętkach itd... Czyli blog z gwintem.