Łączniki i kątowniki budowlane

Łączniki i kątowniki budowlane


Ostatnio pisałam Wam o swoim tarasie i jego zadaszeniu. Nie chciałam do tego tematu już wracać, ale przeglądając niedawno stronę firmy Frankopol stwierdziłam, że mają Oni od jakiegoś czasu całkiem przyzwoitą ofertę w tym zakresie. Zaopatrując się w ich produkty można wykonać praktycznie każdą konstrukcję tzw. architektury ogrodowej czy też drewnianą konstrukcję budowlaną.

Niezależnie od tego czy zaplanujecie budowę tarasu, wiaty garażowej czy też zamierzacie wybudować drewniany dom (nawet taki całoroczny), zawsze znajdziecie w tej ofercie coś do wykorzystania. Łączniki które mają w ofercie są wykonane z przyzwoitego materiału, o wysokiej jakości i dokładności wykonania. Na poniższych zdjęciach widać zresztą jak wyglądają w rzeczywistości.

Jest tego dość duży wybór, a o ile wiem, to w tym temacie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i zamierzają sukcesywnie powiększać swoją ofertę. Coraz więcej mieszkańców miast kupuje sobie działki rekreacyjne i prędzej czy później pojawia się potrzeba jej zagospodarowania, nie tylko od strony ogrodniczej.

Dysponując materiałami konstrukcyjnymi (drewnianymi) z dowolnie wybranego tartaku (lub składu budowlanego), korzystając z oferty Frankopolu, możemy wybudować każdą konstrukcję architektury ogrodowej. Do każdego dowolnego elementu znajdziemy w ich ofercie łączniki, odpowiednie wkręty, podkładki, mocowania czy nakrętki…

Frania

Prowadzę blog z gwintem dla firmy Frankopol z Kartuz.

Przeczytaj też...

POZOSTAW KOMENTARZ

Archiwum bloga

O mnie

Frania

Frania

Prowadzę blog o mocowaniach, śrubach, nakrętkach itd... Czyli blog z gwintem.