Zestaw kątowy do montażu WC od Frankopolu

Zestaw kątowy do montażu WC od Frankopolu


Ostatnio pisałam o gotowych zestawach montażowych do WC oraz o zestawie montażowym do umywalek. Dziś chcę Wam przedstawić ofertę Frankopolu, która niedawno pojawiła się w ich sklepie internetowym.

Zestaw kątowy do montażu WC od Frankopolu

Zestaw kątowy do montażu WC

W zasadzie jest to zestaw kątowy do montażu WC zawierający całość niezbędnych elementów do montażu WC, w komplecie otrzymujemy plastykowe elementy łączące, śruby, kołki i zaślepki maskujące wkręty kołków. Zestaw ten umożliwia trwałą i estetyczną instalację misek kompaktowych, bidetów stojących i półpostumentów. W łazienkach małych, trudno ustawnych, albo na poddaszu, gdzie z powodu licznych skosów trudno zamontować miskę ustępową, taki zestaw będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem.

To jedna z pierwszych tego typu ofert Frankopolu, jednak nie ostatnia. Zamierzają poszerzać swoją ofertę gotowych zestawów montażowych o kolejne pozycje, w zależności od zapotrzebowania rynku. Coraz częściej klienci poszukują takich właśnie gotowych rozwiązań, rozwiązujących kompleksowo zagadnienie mocowania różnych elementów wyposażenia naszych mieszkań. Każdemu z nas przecież zdarza się wymieniać różne elementy wyposażenia (szafki, umywalki itp) a nie zawsze producenci do swojego wyrobu, dołączają elementy montażowe. I tu pojawia się oferta Frankopolu.

Frania

Prowadzę blog z gwintem dla firmy Frankopol z Kartuz.

Przeczytaj też...

POZOSTAW KOMENTARZ

Archiwum bloga

O mnie

Frania

Frania

Prowadzę blog o mocowaniach, śrubach, nakrętkach itd... Czyli blog z gwintem.